Igor, nie si náhodou profesionálny povaľovač (povaľač) vlád?

Autor: Anton Železník | 8.7.2016 o 21:54 | Karma článku: 4,09 | Prečítané:  1149x

Október 2011, pád Radičovej vlády. Nasledovalo tvoje búchanie sa do pŕs - ja som ju nepovalil, veď ja som sa len zdržal.. "Len".. nemáš teraz ani najmenšie politické, tobôž nie morálne právo vyplakávať, že SMER-SD je pri moci..

Áno Igor, dnes je to presne 6 rokov odvtedy, ako 8. júla 2010 nastúpila vláda Ivety Radičovej a ty si bol jej súčasťou. Áno, už je to 6 rokov, čo sa motáš v politike, robíš chaos a máš našliapnuté na ďalšie milióny od štátu ako príspevok pre tvoje "hnutie" od všetkých občanov SR. Ako tvoj súkromný biznis plán je to super - pre teba. Ale ako nadčasové riešenie s víziou pre Slovensko je to na zaplakanie.

Spôsob, akým si pomohol so svojimi kolegami zo SAS povaliť vládu v októbri 2011, takým by to nespravil ani pionier na ustanovujúcej schôdzi PO SZM, ktorej si bol veľmi aktívnym členom. Úplný politologický nezmysel - svojvoľne povaliť a odovzdať dobrovoľne vládu a potom sa ešte hnevať na celý svet naokolo. Teraz je už neskoro urážať všetkých a doslova pľuvať na celý svet, kam až dopľujú tie tvoje nechutné vulgarizmy a to všetko len za tvoju vlastnú hlúposť a politickú nezrelosť. Kritizuj, ale vecne, konštruktívne a bez invektív, ktoré už 6 rokov servíruješ, lebo nie sú hodné ani krčmy 6.-tej cenovej skupiny(nech mi takáto krčma odpustí, ak vôbec existuje).

Nebudem hodnotiť podozrenia v súvislosti s ministrom Kaliňákom, rovnako ani tvoje daňové čachre - machre a iné delikty, nechajme to na očtk. No to, čo si rozpútal za posledné mesiace a týždne, to nielen že nemá v dnešnej Európe obdobu, na to už ani slovo vulgárne nie je dostatočne výstižné. Dokonca som toho názoru, že je to na pováženie vyšetrenia u odborníka v odbore psychiatria, lebo to je vyslovene nebezpečné zahrávanie sa so zápalkami. A tvoji "kamaráti" Kotlebovci, ktorých si financoval, sa idú z toho popukať.

Lenže tu už prestáva byť sranda. Hrdinov bez alternatívy mala pred reálnym Brexitom aj Veľká Británia dosť. A kde sú? Zdupkali do jedného. Aj Farage pripustil, že oni si mysleli, že Brexit aj tak neprejde. A na ich prekvapenie - prešiel. Igor, v jednej relácii v televízii si na otázku moderátorky raz povedal, že naposledy si plakal, keď ti otec zobral kožu z pečeného kuriatka. Infantilné? Podľa teba určite nie. 

No koľkým ľuďom si reálne za tých 6 rokov v politike pomohol ty osobne, aby aspoň tú kožku z kuraťa mohli mať na stole raz do týždňa? A koľkým si ju tými takmer 12 -mi miliónmi eur, ktoré si zinkasoval a zinkasuješ za tieto roky zo štátneho rozpočtu, odoprel? Namiesto toho, aby si pomáhal "obyčajným ľuďom", len ďalej rozširuješ politiku v štýle "čím horšie, tým lepšie.."

Vieš čo, Igor? Odíď. Lebo je veľa ľudí, ktorých si oklamal a chcú ti povedať Matovič, DOSŤ! Lebo oni neplačú pre kožu z kuraťa, na to sú stále moc hrdí. Oni plačú z toho, že ak aj profesionálny povaľovač (povaľač) vlády Igor Matovič povalí ďalšiu vládu, tak oni pri takom bláznovi budú mať z toho akurát tak veľké ...nič. Vieš, Matovič?  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Kohút si priznal chybu, Cígerovi sa ospravedlnil. Ten to neprijal

Tréner hokejovej reprezentácie a šéf zväzu diskutovali spolu v mimoriadnej relácii TV Markíza.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?