Igor, nie si náhodou profesionálny povaľovač (povaľač) vlád?

Autor: Anton Železník | 8.7.2016 o 21:54 | Karma článku: 4,09 | Prečítané:  1163x

Október 2011, pád Radičovej vlády. Nasledovalo tvoje búchanie sa do pŕs - ja som ju nepovalil, veď ja som sa len zdržal.. "Len".. nemáš teraz ani najmenšie politické, tobôž nie morálne právo vyplakávať, že SMER-SD je pri moci..

Áno Igor, dnes je to presne 6 rokov odvtedy, ako 8. júla 2010 nastúpila vláda Ivety Radičovej a ty si bol jej súčasťou. Áno, už je to 6 rokov, čo sa motáš v politike, robíš chaos a máš našliapnuté na ďalšie milióny od štátu ako príspevok pre tvoje "hnutie" od všetkých občanov SR. Ako tvoj súkromný biznis plán je to super - pre teba. Ale ako nadčasové riešenie s víziou pre Slovensko je to na zaplakanie.

Spôsob, akým si pomohol so svojimi kolegami zo SAS povaliť vládu v októbri 2011, takým by to nespravil ani pionier na ustanovujúcej schôdzi PO SZM, ktorej si bol veľmi aktívnym členom. Úplný politologický nezmysel - svojvoľne povaliť a odovzdať dobrovoľne vládu a potom sa ešte hnevať na celý svet naokolo. Teraz je už neskoro urážať všetkých a doslova pľuvať na celý svet, kam až dopľujú tie tvoje nechutné vulgarizmy a to všetko len za tvoju vlastnú hlúposť a politickú nezrelosť. Kritizuj, ale vecne, konštruktívne a bez invektív, ktoré už 6 rokov servíruješ, lebo nie sú hodné ani krčmy 6.-tej cenovej skupiny(nech mi takáto krčma odpustí, ak vôbec existuje).

Nebudem hodnotiť podozrenia v súvislosti s ministrom Kaliňákom, rovnako ani tvoje daňové čachre - machre a iné delikty, nechajme to na očtk. No to, čo si rozpútal za posledné mesiace a týždne, to nielen že nemá v dnešnej Európe obdobu, na to už ani slovo vulgárne nie je dostatočne výstižné. Dokonca som toho názoru, že je to na pováženie vyšetrenia u odborníka v odbore psychiatria, lebo to je vyslovene nebezpečné zahrávanie sa so zápalkami. A tvoji "kamaráti" Kotlebovci, ktorých si financoval, sa idú z toho popukať.

Lenže tu už prestáva byť sranda. Hrdinov bez alternatívy mala pred reálnym Brexitom aj Veľká Británia dosť. A kde sú? Zdupkali do jedného. Aj Farage pripustil, že oni si mysleli, že Brexit aj tak neprejde. A na ich prekvapenie - prešiel. Igor, v jednej relácii v televízii si na otázku moderátorky raz povedal, že naposledy si plakal, keď ti otec zobral kožu z pečeného kuriatka. Infantilné? Podľa teba určite nie. 

No koľkým ľuďom si reálne za tých 6 rokov v politike pomohol ty osobne, aby aspoň tú kožku z kuraťa mohli mať na stole raz do týždňa? A koľkým si ju tými takmer 12 -mi miliónmi eur, ktoré si zinkasoval a zinkasuješ za tieto roky zo štátneho rozpočtu, odoprel? Namiesto toho, aby si pomáhal "obyčajným ľuďom", len ďalej rozširuješ politiku v štýle "čím horšie, tým lepšie.."

Vieš čo, Igor? Odíď. Lebo je veľa ľudí, ktorých si oklamal a chcú ti povedať Matovič, DOSŤ! Lebo oni neplačú pre kožu z kuraťa, na to sú stále moc hrdí. Oni plačú z toho, že ak aj profesionálny povaľovač (povaľač) vlády Igor Matovič povalí ďalšiu vládu, tak oni pri takom bláznovi budú mať z toho akurát tak veľké ...nič. Vieš, Matovič?  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako šperk, ktorý vyhrával vojny, prehráva boj s časom

Bol to vynález desaťročia. Nebyť náramkových hodiniek, niektoré strategické bitky by možno dopadli inak. Dnes prehrávajú samotné náramkové hodinky.

EKONOMIKA

Slovák vytvoril nový dizajn pre TANAP, majú oň záujem

Baví ho, keď sa môže podieľať propagácii Slovenska.


Už ste čítali?